شعار Google افزار برنامه دانلود اندروید

شعار: Google افزار برنامه دانلود اندروید اندروید Google Sheets دانلود نرم افزار Google Sheets جهت اندروید

گت بلاگز بین‌الملل آغاز به کار مجمع جهانی اقتصاد در اردن با حضور سران بعضی از کشورها

مجمع جهانی اقتصاد در خاورمیانه و شمال آفریقا امروز شنبه با صحبت پادشاه اردن در بحرالمیت شروع به کار کرد.

آغاز به کار مجمع جهانی اقتصاد در اردن با حضور سران بعضی از کشورها

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوانبه نقل از خبرگزاری آناتولی، ملک عبدالله دوم، پادشاه اردن، امروز (شنبه) مجمع جهانی اقتصاد در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا را در منطقه بحرالمیت (دریای مُرده) این کشور افتتاح کرد.
منطقه بحر المیت در جنوب اردن عمان، پایتخت اردن، از عصر روز گذشته (جمعه) شاهد اجرای تدابیر امنیتی شدید بوده است و نیروهای ارتش این کشور منطقه برگزاری مجمع را کاملا تحت کنترل دارند و ایست و بازرسی های نظامی متعددی در آن برپا کرده اند.

عبارات مهم : کشورها
در این مجمع سران بلندمرتبه بعضی کشورها از جمله فلیپ ششم، پادشاه اسپانیا، فؤاد معصوم، مدیر جمهور عراق، محمد عباس، مدیر تشکیلات خودگردان فلسطین، گئورگی ایوانف، مدیر جمهور مقدونیه، هاشم تاشی، مدیر جمهور کوزوو و محمد یوسفو، مدیر جمهور نیجریه، حضور دارند.

به گفته منابع اردنی، این مجمع امسال با شعار “توانمند سازی نسل ها جهت آینده” برگزار می شود و در آن بارزترین ابزارهای چهارمین انقلاب صنعتی در رویارویی با چالش های ژئوسیاسی و اقتصادی کنونی بررسی می شود.
مجمع جهانی اقتصاد به مدت دو روز، نشست های متعددی جهت بررسی عالی ترین پیشنهادها جهت مقابله با نسبت روز افزون بیکاری در خاورمیانه و شمال آفریقا از طریق تکنولوژی و همچنین نحوه ملحق کردن پناهندگان در مسیر تولید برگزار می شود.
در این مجمع همچنین در خصوص نوآوری، اقتصاد مبتنی بر همکاری همگانی، تلاش های امدادی و دیپلماتیک جهت مقابله با چالش های منطقه بحث و تبادل نظر می شود.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: کشورها | اقتصاد | اقتصادی | خاورمیانه | بین الملل | اردن | بحر المیت | مجمع جهانی اقتصاد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog