شعار Google افزار برنامه دانلود اندروید

شعار: Google افزار برنامه دانلود اندروید اندروید Google Sheets دانلود نرم افزار Google Sheets جهت اندروید

گت بلاگز استان ها قهرمان ملی این کشور در مبارزه با تروریسم، امام راحل است

تولیت آستان قدس رضوی گفت: بدون تردید قهرمان ملی این کشور در مبارزه با تروریسم امام راحل است که خوب آشنایی و صحیح در برابر جریان خبیث منافقین موضع گیری کرد،

قهرمان ملی این کشور در مبارزه با تروریسم، امام راحل است

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی ظهر امروز در جلسه تفسیر قرآن که در حرم مطهر برگزار شد، گفت: 17 هزار نفر مردم بی گناه که در میان آنها مدیر جمهور و نخست وزیر این کشور بودند، به دست منافقین و داعشی های آن سرنوشت به شهادت رسیدند؛ بدون تردید قهرمان ملی این کشور در مبارزه با تروریسم، امام راحل ماست که خوب آشنایی و صحیح در برابر جریان خبیث منافقین موضع گیری کرد، اگر آن ایستادگی ها نبود، امروز کشور این امنیت را نداشت.
وی افزود: قدردانی از جوانان غیوری که جانشان را فدای این کشور و اسلام کردند، جانبازانی که 30 سال با عارضه قطع نخاع بر بستر هستند و خانواده هایی که با پرسشها این فقدان ها و عارضه ها دست پنجه نرم می کنند، مورد نیاز است این قدردانی ها باید نه تنها در سخن که در عمل باشد.

عبارات مهم : قهرمان

رئیسی گفت: حکومت آل سعود امتداد راهبردی نظام استکبار جهانی در منطقه خاورمیانه هست؛ با وجود تمام امتیازات و باج هایی که این رژیم به غربی ها داده است ولی هر روز زیاد تحت سلطه و نفوذ آن ها قرار می گیرد.
تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: مستکبران با تمام امپراتوری رسانه ای خود به دنبال القای روحیه تسلیم، تمکین و ظلم پذیری در میان ملت ها هستند.
وی افزود: اگر مجاهدان هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و خانواده آنها نبودند، آیا امروز چنین امنیتی را در کشور داشتیم؟
رئیسی اضافه کرد: روز گذشته چند تروریست در پایتخت کشور عزیزمان ایران به تعبیر مقام معظم رهبری ترقه بازی کردند، ملت کشور عزیزمان ایران در دوران دفاع مقدس در برابر به اصطلاح قدرت های بزرگ جهانی ایستادند و بساط تروریسم های بزرگتر از این ها را جمع کردند.
انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: قهرمان | تروریسم | ظهر امروز | مبارزه با تروریسم | تولیت آستان قدس رضوی | مبارزه با تروریسم | امام راحل |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog