شعار Google افزار برنامه دانلود اندروید

شعار: Google افزار برنامه دانلود اندروید اندروید Google Sheets دانلود نرم افزار Google Sheets جهت اندروید

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آمار فوق‌العاده بیرانوند در آسیا

علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس در دیدار با نسف قارشی باز هم دروازه تیمش را بسته نگه داشت تا چهارمین کلین شیت در مرحله گروهی مسابقه های این فصل لیگ قهرمانان

آمار فوق‌العاده بیرانوند در آسیا

آمار فوق العاده بیرانوند در آسیا

عبارات مهم : ایران

علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس در دیدار با نسف قارشی باز هم دروازه تیمش را بسته نگه داشت تا چهارمین کلین شیت در مرحله گروهی مسابقه های این فصل لیگ قهرمانان آسیا را انجام دهد.

به گزارش خبرآنلاین، علیرضا بیرانوند با کلین شیت در دیدار دوشنبه برابر نسف قارشی ازبکستان توانست تعداد بازی های بدون گل خورده در لیگ قهرمانان آسیا را به عدد ۱۰ برساند. دروازه بان شماره یک تیم ملی کشورمان، پیش از حضور در پرسپولیس، همراه با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران هم در این رقابتها به میدان رفته بود و در دو بازی کلین شیت کرد. بیرانوند بعد از پیوستن به پرسپولیس، در فصل گذشته در ۴ بازی کلین شیت کرد. با اضافه شدن ۴ کلین شیت دیگر در کارنامه علیرضا بیرانوند در مسابقه های فصل جاری، تعداد بازی هایی که این دروازه بان بلند قامت دروازه تیمش را بسته نگه داشته، دو رقمی شد و به عدد ۱۰ رسید.

این در حالی است که رکورد ثبت بیشترین کلین شیت در مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا بیست بازی است که این تعداد کلین شیت طی حداقل هفت فصل حضور به دست آمده هست. ولی علیرضا بیرانوند در سه فصلی که همراه با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران و پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده، تا کنون ۱۰ کلین شیت داشته و با ادامه این روند، بعید نیست که سریعتر از آنچه که تصور شود، در آسیا هم به عنوان آقای کلین شیت آشنا شود.

آمار فوق‌العاده بیرانوند در آسیا

واژه های کلیدی: ایران | مسابقه | بیرانوند | پرسپولیس | پرسپولیس | دروازه بان | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog